Trochę o nas

 

Postawiliśmy na rozwój w dziedzinie obróbki blach. Specjalizujemy się w cięciu, wykrawaniu i gięciu długich elementów z blach. Aby sprostać oczekiwaniom postawiliśmy na wysoką technologię i innowacyjne rozwiązania. Nasza wyspecjalizowana kadra pozwala nam osiągać cele przez innych nieosiągalne. Realizujemy również projekty na zagranicznych rynkach.

Arston - gięcie, cięcie, wykrawanie, spawanie

Firma po przez intensywny rozwój jest w stanie wykonać zlecenia do 6 metrów długości. Dla nas jedynym ograniczeniem są fizyczne możliwości przetwarzania blachy. Nasza technologia pozwala na wykonania wszystkich możliwych do wykonania kształtów z blachy. Potrafimy sprostać wymagającym projektom o bardzo dużym stopniu trudności.

Grupa ARSTON

 

Grupa w której się znajdujemy, pozwala nam na szybszy rozwój oraz zwiększa nasze możliwości. W Grupie ARSTON funkcjonuje kilka firm wspierających siebie i wykorzystujących efekt synergii.

Firma została założona w 2011 roku praktycznie od początku swojej działalności jest związana z obróbka blach. Dziś możemy śmiało powiedzieć, że jesteśmy jednym z liderów w tej branży. Głównym naszym celem zawsze były „Możliwości” – każda kolejna inwestycja poszerza nasze możliwości technologiczne i pozwala na szybsze wykonanie zlecenia.

 

Arston - lider w dziedzinie obróbki blach

POZOSTAŁE USŁUGI